Realm Royale | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Geliştirdiği oyunlar ile dünya çapında çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başaran tecrübeli oyun stüdyosu Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan Realm Royale, Steam üzerinden ücretsiz oynanabilen iddialı bir battle royale oyunudur.

Her geçen gün daha fazla oyun severin dahil olduğu Battle Royale furyasında free2play alternatiflerin artmasıyla oyunların liderlik sıralamaları da sık sık değişiyor. Çıktıktan kısa süre sonra onbinlerce kullanıcıya ulaşan Realm Royale ise yenilikçi özellikleri ve oyun içi dinamikleriyle listeleri zorlayacağının sinyallerini şimdiden verdi.

Warrior, Engineer, Assassin, Mage ve Hunter olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı sınıf seçeneği sunan Realm Royale‘de klasik Battle Royale kurgusuna ilave olarak bazı ilginç özellikler de bulunmakta. Bunlardan bir tanesi ise ayağınızı yerden keserek uzun mesafeleri kolayca aşmanızı sağlayan binek sistemi. Senaryo ve hikaye sistemiyle de farklılık yaratan oyun keyifli bir deneyim sunmakta.

Basit bir craft sisteminin de bulunduğu Realm Royale silah ve zırhlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Çatışma sırasında öldüğünüzde tavuğa dönüşme detayıyla da dikkat çeken oyunda, tavuk haliniz yok edilmediği sürece başkası tarafında tekrar hayata döndürülme şansınız oluyor.

Realm Royale Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.956
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 3.483


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!