Renaissance Heroes | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 1]

Önemli Uyarı
ArkArena, Renaissance Heroes oyununun tüm hizmetlerini 01-01-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer ArkArena oyunları.

Çin merkezli online oyun geliştiricisi ChangYou tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen MMOFPS oyunu Renaissance Heroes, ArkArena tarafından Türkçe dil desteğiyle yayınlanmaktadır.

Son zamanlarda sıkça rastladığımız gelecek nesil silah ve teknolojik araç-gereçlerle donatılmış MMOFPS oyunlardan farklı bir çizgiye sahip olan Renaissance Heroes‘da dönemin teknolojik ve sanatsal yapısını yansıtan kostümler ve ortamlar dikkat çekiyor. Oyundaki silahlarda ise gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biri olarak görülen Leonardo Da Vinci’nin izlerini görmek mümkün. Yüksek tempolu bir oynanışa sahip olan Renaissance Heroes‘da yer alan çok katlı mekanlar, uçurumlar ve zıplama rampaları tempoyu yükselten detaylardan sadece birkaçı.

8 farklı karakter seçeneği bulunan Renaissance Heroes‘da kaptı kaçtı, ölüm maçı, takım ölüm maçı, dalmaca, düello, tek silah ve hakimiyet olmak üzere toplam 7 oyun modu yer almakta. Gerçek oyuncuların yanı sıra botlara karşı savaş yapabilmenize de olanak veren Renaissance Heroes‘un beceri sistemi sayesinde seviye atladıkça karakterinizin yeni beceriler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Renaissance Heroes Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Single Core 3GHz
RAM: 1GB
HDD: 6.1GB
Ekran Kartı: Geforce 6600GT 128MB
DirectX: 9
İşlemci: Dual Core 2GHz
RAM: 2GB
HDD: 6.1GB
Ekran Kartı: Geforce GTX250 512MB
DirectX: 9
Renaissance Heroes Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

13 yorum yapıldı