Revelation | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli oyun şirketi NetEase tarafından geliştirilen ve ilk çıktığında aynı firma tarafından Çin’de ücretli olarak yayımlanan Revelation, 2017 yılından bu yana ücretsiz olarak My.com yayımcılığında Avrupa’da hizmet veriyor.

RPG türünün özelliklerini barındıran Revelation açık dünyaya sahip gelişmiş özellikler ile donatılmış bir MMO oyunu. PvP yönüyle oldukça dikkat çeken oyunda kale savaşları, arenalar, hava savaşları ve PK alanları gibi çok sayıda PvP modu ve haritası bulunmakta.

Detaylı karakter özelleştirme sisteminin yer aldığı Revelation‘da sadece karadan değil kanatlar yardımıyla havadan da yolculuk yapmanız ve PvP mücadelelere girmeniz mümkün. Blademaster, Spiritshaper, Vanguard, Assassin, Occultist, Gunslinger ve Swordmage olmak üzere benzersiz yeteneklerde uzmanlaşmış 7 farklı sınıf seçeneği sunan oyunda her sınıf 4 temel yeteneğe sahip.

20 oyuncunun katılabildiği baskınlar düzenleyebildiğiniz oyunda boss savaşları yapabilir ya da zindanlarda zorlu yolculuklara çıkabilirsiniz. Zengin içeriğiyle bir çok ücretsiz oyunun sunmadığı olanaklar sunan Revelation hem PvE hem de PvP seven oyuncular için güzel bir alternatif.

Revelation Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 30 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT610/Intel HD 4000
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2.8 GHz
RAM: 8 GB
HDD: 30 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 TI, 2 GBYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!