RF Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Orjinal adı Rising Force olan ve Mayn Games ile kısa süre önce yollarını ayıran MMORPG oyunu RF Online şuan RedFox Games tarafından İngilizce dil desteği ile yayımlanıyor. Bellato, Cora ve Accretia adından 3 farklı ırkın bulunduğu oyunun hikayesini ve ırk tanıtımlarını yazının devamında bulabilirsiniz.

RF Online ucu bucağı olmayan fantezi ve mekanik kombinasyonundan oluşmuş bir dünyadır. Novus güneş sisteminin sınırları içerisinde Rising Force’un 3 ırkı birbiriyle şiddetli bir şekilde savaşırlar. Bu ırklar sırasıyla; Cora kutsal müttefikleri, Accretia İmparatorluğu ve Bellato birliğidir. Bellato’lar kendileri için mekanize ve kutsal bir birliğin harmonisini düşlemektedirler. Kutsal ittifak Cora, Accretia imparatorluğu ve Bellato birliği kendi bağımsızlıklarını kazanabilmek uğruna birbirlerini yok etmeye çalışıyorlar. Her ırk bu bağımsızlık mücadelesi sırasında ayakta kalmak için diğer ırkların sır dolu gizemli askerleriyle ve Novus gezegeninin vahşi yaratıklarıyla karşı karşıya kaldıkları zorlu savaşlardan galibiyetle çıkmaya çalışıyorlar.Her medeniyet elindeki materyalleri değerlendirerek büyüyüp gelişme çabasının dadır.

Kutsal savaşçılar çok zorlu bir eğitim sonunda ruhsal savaşçı vasıflarını elde ederler. Materyaller ve madenler ise mekanize birliklerin en büyük silahlarıdır. Bunlar değiştirilebilir, geliştirilebilir ve bu materyaller savunma yada saldırı amaçlı kullanılabilirler. Kutsal ittifak Cora, Accretia imparatorluğu ve Bellato birliği özel yeteneklere sahiptir. Bu yetenekler savaş sırasında güçlü olmalarını sağlar ve destek birimleri ise acil durumlar için çok büyük önem taşır. Nihai amaç, Novus güneş sisteminde bu materyallerin elde edilebileceği madenleri ele geçirmek ve bunları korumak mümkün olabildiğince bu madenlere hükmetmektir.

Decem doktrini Kutsal Cora Müttefikleriyle gelmiştir. Doğanın elementleri Ateş, Su, Toprak, Hava, Işık ve karanlık onların değişen güçlerinin kaynağı olmaktadır. Ama bazen gücün dengesini yitirmek onları kayıplara mahkum eder. Kökten gelen güçlerinde dengenin ve doğanın düzenini anlamalarının büyük bir etkisi vardır. Kullanıcılar RF Online‘da bu güçleri ve ırkları seçerek kendi başlarına bu ırkların bir vatandaşı olacak ve Novus güneş sistemine hükmetmeye çalışacaklardır.

RF Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 3
RAM: 256 MB
HDD: 6 GB ve üzeri
Ekran Kartı: nVIDIA Geforce FX Series / ATI Radeon 9500 ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 4
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 6 GB ve üzeri
Ekran Kartı: nVIDIA Gefore 6 / ATI Radeon X700 ve üzeriYorumlar

15 yorum yapıldı