Ring of Elysium | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin’in en büyük oyun şirketi Tencent Games tarafından QuickSilverX oyun motoru ile geliştirilen ve aynı firma tarafından Steam üzerinden yayımlanan Ring of Elysium, gelecek vadeden bir Battle Royale oyunu. Test sürecine girdiğin andan itibaren büyük ilgi gören oyun kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda geliştirilmeye ve güncellenmeye devam ediyor.

Benzerlerinde pek rastlamadığımız karlı haritasıyla dikkat çeken oyunda zorlu kar fırtınaları ve keyifli bir savaş deneyimi sizi bekliyor. Devasa büyüklüklüğüne rağmen etrafta kolaylıkla rastlayabileceğiniz araçlar sayesinde kolaylıkla uzak mesafeleri kat edebildiğiniz Ring of Elysium‘da çatışma için gerekli olan mühimmatlara nispeten kolay ulaşıyor olmak da oyundan daha fazla süre keyif almanızı sağlıyor.

Battle Royale oyunlarının klasik özellikleri arasında yer alan başlangıçta gökten aşağıya inme olayı Ring of Elysium‘un Steam sürümünde kullanılmamış. Başlangıçta 32×32 kareye bölünmüş olarak karşınıza gelen haritada dilediğiniz kareyi seçerek oyun başlayabiliyorsunuz, seçilebilir alanın fazlalığı ve büyüklüğü aynı kare seçilse bile hemen rakiple karşılaşmanızın önüne geçiyor.

Oyundaki diğer biz özellik de oyuna başlarken size sunulan 3 farklı başlangıç paketinden bir tanesini seçebiliyor olmanız. Silah + yelkenkanat, silah + kar kaykayı ve av tüfeği + buz baltasından oluşan bu paketlerden dilediğinizi seçerek Ring of Elysium‘a etkili bir başlangıç yapabilirsiniz.

Çevrede bulduğunuz eşyaların çantanızda otomatik sınıflandırılarak düzenlenmesi, ek şarjörlerin uyumlu silahı aldığınızda direkt aktif olması, dik rampaların zorlanmadan çıkılabilir olması ve savunma için kullanılan kask, zırh gibi eşyaların sadece 2 seviye yükseltilebilir olması hem can sıkıcı detaylarla fazladan zaman kaybetmenizi engelliyor hem de daha eşit bir çatışma deneyimi sunuyor.

Ring of Elysium Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
İşlemci: Intel i3 8130U (2 çekirdek, 2.3GHz) veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 veya eşdeğeri
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5 2500 (4 çekirdek, 3.3HGz) veya eşdeğeri
Bellek: 6 GB
Depolama: 10 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 veya eşdeğeriYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!