Rise of Legions | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Bağımsız oyun geliştiricisi Broken Games tarafından geliştirilen ve Crunchy Leaf Games ile Steam üzerinden yayımlanan Rise of Legions, sürükleyici bir atmosfere sahip gerçek zamanlı strateji (RTS) ve kule kuşatma oyunudur.

Kurgu ve harita yapısı olarak MOBA’yı anımsatsa da MOBA özelliklerine sahip olmayan oyun izometrik kamera açısına sahip. Farklı temalardaki haritaların 1 köşesinden başladığınız Rise of Legions‘ta amacınız diğer köşedeki düşman kulesini kuşatarak etkisiz hale getirmek.

Sahip olduğunuz kartları kullanarak kendi bölgenizden askerlerinizle oyuna başlayacak ve rakip takımın ordusunu atlatarak merkez üssüne ulaşmaya çalışacaksınız. Benzersiz özelliklere sahip çok sayıda kartın/kahramanın yer aldığı Rise of Legions‘da rakip oyuncunun kahramanlarını tanıyarak doğru hamleler yapmalısınız. Şu an için yapay zekaya karşı PVE ve gerçek oyuncuya karşı 1 vs 1 mücadeleler düzenleyebildiğiniz oyun yakında 2 vs 2 olarak da oynanabilecek.

Farklı yetenek ve özel güçlere sahip lejyonlardan dilediğinizi seçerek Rise of Legions ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

Rise of Legions Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 1GB VRAM ve üzeri
Depolama: 2 GB
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: 1GB VRAM ve üzeri
Depolama: 2 GB
DirectX: Sürüm 11Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!