Rising Cities | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Bigpoint tarafından yayımlanan free2play şehir planlama ve strateji oyunu Rising Cities her oyuncuya kendi şehrinin belediye başkanı olma fırsatı veriyor. Yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabildiğiniz Rising Cities‘de size emanet edilen atıl durumdaki terk edilmiş şehri büyük bir metropole dönüştürerek ne kadar iyi bir yönetici olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Kapsamlı içeriğinin yanı sıra sürükleyici yapısıyla beğeni toplayan Rising Cities‘de şehrinize yeni ve daha lüks evler inşa edebilir, evleri kiraya vererek para kazanabilir, halkınızın refah seviyesini arttırmak için park ve gölet gibi çeşitli sosyal alanlar oluşturabilirsiniz. Halkınız için yaptığınız her fedakarlık şehrinizdeki nüfusun artmasını, dolayısıyla daha çok gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Rising Cities‘de ihtiyacınız olan hammadde ve diğer kaynakları şehrinize kuracağınız üretim tesisleri ve fabrikalardan temin edebilir, altyapı çalışmalarını doğru şekilde planlayarak Rising Cities sakinlerinin kahramanı olabilirsiniz.

Rising Cities Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

6 yorum yapıldı
Yorum Yaz!