Rules of Survival | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli tecrübeli oyun şirketi NetEase tarafından Unity oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan Battle Royale oyunu Rules of Survival (RoS) 200 milyonu aşan oyuncu sayısıyla ya mobil platformlardan hem de PC üzerinden aksiyon tutkunu oyun severleri bir araya getiriyor.

Aynı anda 300 farklı oyuncunun 8 kilometrekarelik devasa bir haritada hayatta kalma mücadelesi verdiği Rules of Survival‘da hem bireysel hemde en fazla 5 kişiden oluşan takımlar halinde rakiplerinizle mücadele edebiliyorsunuz. Zengin silah ve mühimmat seçeneğinin yanı sıra çok sayıda kostüm çeşidi de sunan oyunda farklı kombinler yaparak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Farklı konseptlerde 10 ayı haritada oynama imkanı yer alan Rules of Survival‘da uzak noktalara daha hızlı gitmek için araçları kullanabilir, takım arkadaşlarınız ile birlikte araca binerek çatışmalarda üstünlük sağlayabilirsiniz. TPS’nin yanı sıra FPS (birinci şahıs nişancı) kamera modu da bulunan oyunu resmi sitesin üzerinden ücretsiz indirebilir ya da Steam üzerinden ücretli olarak oynayabilirsiniz.

Rules of Survival Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!