Runes of Magic | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

MMORPG dünyasında yeni bir çağ açılıyor! Runes Of Magic adrenalin yüklü PvP savaşları ve kapsamlı çifte-sınıf sistemi ile Gameforge farkıyla oyun severler ile buluşuyor. Gizemli yaratıklar, güçlü büyüler ve efsanevi savaşçılarla dolu bir dünyanın kapılarını aralayın ve unutulmuş bir krallığın sırlarını çözün!

Runes of Magic’in dikkat çeken bazı özellikleri:

Çifte Sınıf Sistemi

Bir yan sınıf seçerek karakterinin gerçek potansiyelini ortaya çıkar. Üstün ve eşsiz bir kahraman yaratmak için ana yeteneklerinle yan sınıf yeteneklerini bir araya getir! İstersen düzenbaz çevikliğine sahip cesur bir Savaşçı yarat, istersen yay tutan bir Büyücü ol – olanakların sonsuz!

Ev Sahipliği

Taborea’nın canavarlarını doğramakla geçen zorlu bir günün ardından, kendi evinde dinlenmeye çekil! Evini kendi zevkine göre döşe ve değerli eşyalarla süsle. Şehrin gürültü patırtısından uzaklaşıp evinde rahat et!

Gelişmiş Rune Sistemi

Özenle düşünülmüş Rune sistemini kullanarak ekipmanını özelleştir ve özel iyileştirmelerle güçlendir. Runelerini, gizemli dönüştürücüyü kullanarak üretip geliştir ve ekipmanını özgün istatistik bonuslarıyla donat!

Runes of Magic Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: AMD 2500 + veya INTEL Pentium 4 - 2.0GHz
İşetim Sistemi: Windows XP / Vista
RAM: 1 GB
HDD: 30 GB
Ekran Kartı: 128M memory Nvidia GeForce 5700 veya ATI Radeon 6200
Çözünürlük: 1024x768 
Ses Kartı: DirectX destekli
DirectX: DirectX 9.0.c
Runes of Magic Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

38 yorum yapıldı
  • erdemonal003 says:

    oyunu uzun zaman oynamaya çalışıyom şimdiye nasip oldu

  • Çağrı says:

    USA-Amerika veya EN-İngiltere serverlarında hesap oluşturup açabilirsiniz. Oyun türkiyede hile ve script kullanımı yüzünden hacklenmiş ve kapatılmıştır. Temennim, oyunun türkiye serverınında gameforge tarafından açılmasıdır. İyi oyunlar herkese

Yorum Yaz!