Rusty Hearts Reborn | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Perfect World, Rusty Hearts Reborn oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Perfect World oyunları.

Stairway Games tarafından geliştirilen ve Perfect World tarafından yayımlanan Rusty Hearts Reborn, anime görselleri ve etkileyici PvP sistemiyle dikkat çeken eğlenceli bir oyun. Yeni nesil oyun türü olarak adlandırılan RPG ve RTS‘nin birleşimi ActionRPG‘nin tüm özelliklerini barındıran Rusty Hearts Reborn 2011 yılının son çeyreğinden buyana yayınına başarıyla devam ediyor.

Zindanlardaki yaratıkları öldürerek seviye atladığınız Rusty Hearts Reborn‘de, karakterinize ait özelleştirilebilir bir oda ve eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bankanız bulunuyor. Gizemli atmosferi ve etkileyici müzikleriyle oyuncuyu kendi içine çeken Rusty Hearts Reborn‘ün PvP savaşları da oldukça keyifli. Arena karşılaşmaları dışında guild savaşları ve çeşitli turnuvaların düzenlendiği oyunda oyuncuların her an eğlenmesi için bir çok detay düşünülmüş.

Sınıflar
Rusty Hearts Reborn‘de farklı yeteneklere sahip 4 benzersiz sınıfın bulunmakta. Klasik sınıf isimlerinin dışında isimlerle adlandırılan bu sınıfların isimleri ve bilinen nitelikleri şu şekilde:

Angela (Berserker)
Natasha (Ranger)
Frantz (Warrior)
Tude (Fighter)

Rusty Hearts Reborn Pet Sistemi

Çoğu zindan kasması olarak nitelendireceğimiz mmorpg tarzı oyunlar zindanlar kısa sürdüğü için pet sistemini koymayı düşünmezler. Ama Rusty Hearts Reborn yapımcıları bu özelliği de entegre etmeyi ihmal etmemişler. Petiniz de sizinle birlikte zindanlara girip sizi yalnız bırakmıyor. Sizinle lvl alıyor, sizinle gelişiyor ve seviyesi yükseldikçe farklı şekillere bürünüyor. Rusty Hearts Reborn‘de oyun görevleri, eventlar ve cash shop sayesinde çeşitli petlere sahip olabiliyorsunuz.

Rusty Hearts Reborn Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 3000 MHz / AMD Athlon 64 3000 +
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon Х1600
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3000 MHz / AMD Athlon 64 6400 + ve üzeri
RAM: 4 GB ve üzeri
HDD: 4 GB ve üzeri
Ekran kartı: GeForce 8800 / ATI Radeon HD 4700 veya üzeriYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!