S4 League | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
S4 League Poster
S4 League Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
16+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 964

Önemli Uyarı
Aeria Games, S4 League oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Aeria Games oyunları.

Aeria Games tarafından yayımlanan ve dünya çapında binlerce oyuncunun yer aldığı yüksek kalitede bir MMOTPS olan S4 League, sahip olduğu oyun modları sayesinde hem PvP hem de takım savaşları yapabilir, karakterinizi birbirinden güçlü ve kabiliyetli silahlarla donatabilir, doğa üstü yeteneklerle rakiplerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Seri oynanışı ve anime çizimleriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan S4 League‘e kayıt olarak ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

Geleceğin sporu olarak lanse edilen S4‘te “Touch Down Mode” gibi modlarda futbol ile kıyas edilebilecek kurallar eşliğinde oynayabilir veya sayıları 12’ye varan oyuncuları alt etmen gereken destansı bir mücadele sunan Chaser Modu tercih edebilirsin.

Daha çok anime oyununa yakın olan chaser mode’da ise olay tamamen majör bir düşmandan, Chaser’dan, belirtilen süre içinde kaçmaktır. Atari salonlarındaki shooterları anımsatan, anime oyun tarzında bir de arcade mode mevcut ve burada üstün yeteneklerini kitlelere gösterebilirsin. Bu mode’da bir 3D dünyasında bir yol boyunca yürür ve pek çok rakibinle karşılaşır, çarpışırsın. Burada iyi reflekslere ihtiyacın vardır ve de hızlı taktiksel kararlar almanız gerekir.

S4 League Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/ ME / 7 / Vista +
İşlemci: 1.0 GHz Intel P3 ve üzeri
RAM: 256 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: Geforce 2 MX 440 veya eşdeğeri 64MB VGA
İşletim Sistemi: Windows XP/ ME / 7 / Vista +
İşlemci: 1.7 Ghz Intel P4 ve üzeri
RAM: 512 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5700 veya eşdeğeri 128MB VGA

Toplam Kaydolma Sayısı : 319.478
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 63.933


Yorumlar

77 yorum yapıldı
Yorum Yaz!