Shop Heroes | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

San Francisco merkezli oyun geliştiricisi Cloudcade tarafından geliştirilen Shop Heroes; hem tarayıcı ve istemci, hem de Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar üzerinden oynanabilen çok platformlu (cross platform) bir market simülasyonudur. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda usta savaşçıların silah, zırh ve iksir gibi ihtiyaçlarını karşıladığı bir marketi işletecek ve işletmenizi büyütmek için verilen siparişleri tamamlamaya çalışacaksınız.

Sürükleyici bir oynanışa sahip olan Shop Heroes‘da seviyenize göre farklı özelliklerdeki kahramanlara satış yapabiliyor ve bu kahramanları görevlere göndererek sizin için değerli bitki, maden ve eşyalar bulmasını sağlayabiliyorsunuz. Büyücü asası, ok, balta, kılıç, balyoz ve barutlu silahlar gibi çok sayıda silah üretebilir, kahramanların siparişlerini tamamlayarak bol bol para kazanabilirsiniz.

Oyunda marketinizi büyüterek yeni tezgah ve işçiler alabilir, daha kısa sürede daha fazla eşya üretebilir ve kasanızı hızlıca doldurabilirsiniz. Satış yaptığınız kahramanları kendi savaşçınız olarak da kullanabildiğiniz Shop Heroes‘da gerçek oyuncularda savaşlar yapabilir ve yenmeniz durumunda ganimet elde edebilirsiniz.

Shop Heroes Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı