SiegeLord | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli oyun şirketi 37Games tarafından yayımlanan SiegeLord, tarayıcı üzerinden herhangi bir yükleme yapmadan oynanabilen savaş/strateji oyunudur. Orta Çağ döneminde geçen oyunda 3 farklı krallıktan bir tanesine dahil olarak krallığınızın tüm dünyaya hükmetmesi için mücadele ediyorsunuz.

Nords Alliance, The Kingdom of Albion ve Empire of Gorm krallıklarının yer aldığı SiegeLord‘da krallık seçiminin ardından her biri farklı özelliklere sahip 4 benzersiz kahramandan bir tanesini seçiyorsunuz. Geniş bir araziye sahip olduğunuz oyunda; odun, ekmek, demir ve altın olmak üzere 4 ana kaynak bulunmakta. Sahip olduğunuz araziye binalar yaparak kaynak toplayabiliyor ve bu kaynaklar sayesinde daha fazla asker üretip daha kaliteli eşyalar satın alabiliyorsunuz.

Senaryo modunun da bulunduğu SiegeLord‘da farklı zorluklardaki ordulara saldırabiliyor ve galip olmanız durumunda çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Ana karakterinizin yanı sıra yan karakterler de elde edebildiğiniz oyunda bu karakterlerin ordularını da savaş sırasında kullanabiliyorsunuz. Animasyonlar ile desteklenen savaşlarda 3 farklı strateji uygulamanız mümkün. Savunma, saldırı ve taktik olarak adlandırılan bu stratejileri rakip ordunun stratejisini baz alarak uyguladığınızda daha az kayıp ile savaşı kazanabilirsiniz.

SiegeLord Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
  • uğur koçak says:

    oyun çok güzel yeni başladım. fakat başlangıç hediye paketini alamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla

Yorum Yaz!