Soccer Star | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Soccer Star Playa Games tarafından dünyanın birçok ülkesinde 17 farklı dilde yayınlanan online futbol oyunudur. Yükleme yapmadan tarayıcıdan oynanabilen Soccer Star‘da Forvet, Orta Saha, Savunma veya Kaleci sınıfından herhangi birini seçtikten sonra karakterinizi oluşturuyor ve oyuna başlıyorsunuz.

Karikatür tadındaki eğlenceli çizimleri ve neşeli karakterleriyle keyifli hale getirilen Soccer Star‘da karakterinizi bir spor kulübüne sokarak daha hızlı geliştirebilir, antrenman yaptırarak yeteneklerini arttırabilir ve boş vakitlerinde çalıştırarak para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz paralarla karakterinize yeni kıyafet ve aksesuarların yanı sıra besin maddeleri satın alarak özelliklerini en üst seviyeye çıkartabilir ve bu sayede yaptığınız maçlarda rakiplerinizi kolaylıkla mağlup edebilirsiniz.

Bu kadar yoğun çalışmanın ardından yorulan karakterinizi sağlık merkezine göndererek güzel bir masajla ödüllendirmeyi unutmayın. Bu sayede karakterinizin kısa sürede eski gücüne kavuşmasını sağlayabilir ve Soccer Star‘da yeni maceralara başlayabilirsiniz.

Soccer Star Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!