Son Korsan | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Consala’nın başarılı tarayıcı oyunlarından biri olan Son Korsan, yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz savaş/strateji oyunudur. Size verilen gemiyle npc ve diğer oyunculara saldırarak seviyenizi yükseltebilir, topladığınız ganimetlerle geminize yeni silah ve ekipmanlar alabilirsiniz.

Son Korsan‘da iki tip silah bulunmaktadır. Demir gülle ile normal hasar verirken, profesyonel gülle ile rakiplerinize kısa sürede büyük hasarlar vererek onları okyanusun derinliklerine gönderebilirsiniz.

Oyunda sadece sizin gibi oyuncularla değil, birbirinden güçlü dev deniz canavarlarıyla da savaşabilirsiniz. Okyanusta gezerken karşınıza çıkan hazine sandıklarını sakın kaçırmayın, içinden çıkan sürpriz hediyeler çok işinize yarayabilir. Son Korsan‘da karşınıza çıkan canavarları ve rakipleri öldürün, seviyenizi yükseltin, geminizi güçlendirin ve okyanusların hakimi siz olun!

Son Korsan Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

28 yorum yapıldı
 • Doğan says:

  Son korsan çok sev dim bir oyun ama yeni tasarım gelmemesi hiç iyi degil

 • Egemen says:

  Merhaba , pvp oyununu oynadıktan sonra payitaht ölünce oyundan atılıyorum ve girdiğim zaman pvp cezası alıyorum
  Ne yapmalıyım , lütfen yardım edin
  Her pvp bittiğinde gerçeklesiyor

 • özgür says:

  admin ben telefondan tr serverine giremiyorum nedeni nedir acaba yardımcı olurmusunuz telefondan server seçemiyorum ve her girdiğimde eu serveri açılıyor ben tr dee oynuyorum ama

Yorum Yaz!