Son Kral Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Son Kral Online Poster
Son Kral Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 84

Önemli Uyarı
PeakGames, Son Kral Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer PeakGames oyunları.

PeakGames tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji oyunu (MMORTS) Son Kral size hükümdar olma fırsatı veriyor. Başlangıçta içinde bir kaç vatandaş ve hükümet konağından başka bir şey bulunmayan şehri; ev, ambar, elçilik, han, akademi, kışla, atölye, gözetleme kulesi gibi binalar kurarak askeri, ekonomik ve bilimsel yönden geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Şehir merkezinizin hemen yanında bulunan boş alanlara ise demir madeni, taş ocağı, çiftlik ve bıçkıhane kurarak demir, taş, ekin ve odun üretimi yapmanız gerekiyor. Ürettiğiniz bu malzemeleri ise yeni bina yapımında, mevcut binaların seviyelerinin yükseltilmesinde ve ordu hazırlama esnasında bol bol kullanacaksınız.

Son Kral‘da yer alan görevleri tamamlayarak kısa sürede şehrinizi geliştirebilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Belirlediğiniz stratejiye göre şehrinizin yakınlarında yer alan komşularınızla müttefik olarak bölgedeki gücünüzü arttırmanız veya yeterince güçlü bir ordu hazırladığınızda yakınınızdaki köyleri yağmalayarak kolonileştirmeniz mümkün.

Size emanet edilen şehri doğru şekilde yönetip geliştirin ve diğer hükümdarların saygı duyduğu bir imparatorluk olun. Son Kral‘da zorlu savaşlar sizi bekliyor!

Son Kral Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı