Spiral Knights | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2001 yılında Kaliforniya’da kurulan ve 2011 yılında SEGA bünyesine katılan oyun stüdyosu Three Rings tarafından geliştirilen Spiral Knights, SEGA güvencesiyle yayımlanan bir MMO oyunudur. RPG özelliklerini taşıyan oyunda karakterinizi ve sahip olduğunuz silah, zırh gibi eşyaların seviyesini yükselterek niteliklerini arttırabilir ve daha profesyonel görünümlere kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sınıf seçeneği sunmayan Spiral Knights‘ta karakterinizin görünümünü ve zırh tipini oyunun başında istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Çok sayıda görevin yer aldığı oyunda her ne kadar PvP desteği bulunsa da, ağırlık tek başınıza ve parti ile ilerleyebileceğiniz yapay zekaya karşı yapılan görevlere verilmiş. Clockworks adı verilen değişken bir kurguya sahip olan Spiral Knights‘ta, silah, zırh veya yeteneklerinizde yaptığınız değişiklikler oyunun ve görevlerin gidişatını etkileyerek benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Crafting sistemi, zindanları, 3D grafikleri ve guild yapısıyla yüksek boyutlu MMORPG oyunlarını aratmayan Spiral Knights, küçük dosya boyutu ve sade arayüzüyle her seviyedeki oyuncuya keyifli bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Spiral Knights Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

3 yorum yapıldı