Stash | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

1996 yılında kurulan ABD merkezli tecrübeli oyun şirketi Frogdice tarafından geliştirilen ve yayımlanan sıra bazlı RPG oyunu Stash, Steam üzerinden free2play olarak oynanabiliyor. Primordiax isimli fantastik bir dünyada geçen oyun, Frogdice’in geliştirmiş olduğu diğer oyunlarla hikaye noktasında ortak özelliklere sahip.

Her oyuncunun kendine özel bir araziye sahip olduğu oyunda arazinize çeşitli binalara inşa ederek kişiselleştirebiliyorsunuz. Kendi evinizi oluşturarak evinizin içini istediğiniz gibi dekore edebilir, çeşitli yiyecek ve ürünler imal edebilir ve sahip olduğunuz eşyaları tezgah açarak diğer oyunculara satabilirsiniz.

Seviye ve zorluk derecesine göre farklı sayılarda karelerden oluşan satranç tahtasına benzer bir platformda savaşlar yaptığınız Stash‘te sahip olduğunuz karakterin güçlerini kullanarak boss ve gerçek oyuncuları mağlup etmeye çalışıyorsunuz. Farklı sınıf ve ırk seçenekleri sunan oyunda kostüm ve pet sistemi gibi geleneksel RPG içerikleri de yer almakta.

Elinizdeki eşyaları bir araya getirerek yeni ürünler oluşturmanızı sağlayan craft sistemi ile farklı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayan Stash‘te farklı zorluklarda yaratık ve bossların yer aldığı zindanlar da bulunmakta.

Rakiplerinize karşı daha güçlü olabilmek için klan sisteminden faydalanabileceğiniz Stash‘in sürükleyici dünyasına ücretsiz katılabilirsiniz

Stash Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core Duo ve üzeri
RAM: 4 GB
HDD: 4 GB +
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3 ve üzeri
RAM: 6 GB
HDD: 4 GB +Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!