Storm Riders | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Rusya merkezli oyun yayımcısı 101XP tarafından çok sayıda ülkede oyun severlerin hizmetine sunulan Storm Riders, yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen ücretsiz MMORPG oyunudur. Kung-fu dövüş sanatları üzerine yoğunlaşmış olan oyunda henüz Türkçe dil desteği bulunmasa da akıcı oynanışı ve anlaşılır arayüzü sayesinde İngilizce bilmeyen oyuncuların da zorlanmadan oynayacağını söyleyebiliriz.

Wind and Cloud destanından esinlenerek geliştirilen Storm Riders‘ta; Cloud, Dream, Wind ve Ash adında benzersiz yeteneklere sahip 4 farklı karakter sınıfından bir tanesine dahil olarak Kung-fu ustası olmaya çalışıyorsunuz. Oldukça sağlam bir hikayesi olan oyunda gerçek zamanlı (RTS) savaşlar yaparak tecrübe ve para kazanabilir, bu sayede karakterinizin yeni yetenekler öğrenmesini ve daha gelişmiş silahlar kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Web tabanlı olmasına rağmen oldukça kaliteli grafiklere sahip olan Storm Riders, hikaye doğrultusunda karşınıza çıkan görevlerin yanı sıra gerçek oyuncular ile bire bir PvP savaşları yapabilir, bölge savaşlarına katılabilir, hazinelere sahip olmak için özel savaşlara girebilirsiniz.

AFK modu, otomatik yön bulma, klan ve binek sistemi gibi gelişmiş RPG özelliklerine de sahip olan Storm Riders‘ta zorlu rakipler ve destansı savaşlar sizi bekliyor.

Storm Riders Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!