S.U.N Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
S.U.N Online Poster
S.U.N Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 91

Önemli Uyarı
Webzen, S.U.N Online oyununun tüm hizmetlerini 04-07-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Webzen oyunları.

Kore’li oyun firması Webzen tarafından yayınlanan 3 boyutlu fantastik MMORPG oyunu S.U.N Online (Soul of the Ultimate Nation), 2006 yılında yayına başladığı Güney Kore’de gördüğü yoğun ilgiden sonra 2009 yılında global sunucularıyla hizmet vermeye başladı. S.U.N Online‘da farklı özelliklere sahip 5 benzersiz karakter sınıfı bulunuyor. Bu sınıflar ve özelliklerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Berserker (Erkek): Kılıç ve balta kullanma özelliğine sahip fiziksel atak öncelikli sınıftır. Yüksek atağı bulunduğundan “berserk” modunda rakiplerine karşı öldürücü bir güce sahiptir.
Dragon Knight (Erkek): Kılıç ve mızrak kullanan fiziksel atak sınıfıdır. Berserkere benzer fakat daha hızlı ve daha az hasarı vardır.
Valkyrie (Bayan): Diğer oyunlarda okçu olarak karşılaştığımız karakter sınıfı, genel olarak uzak ataklar için geliştirilmiş bir sınıf olsada yayınızı kılıç olarak kullanabilirsiniz.
Elemantalist (Bayan): Oyundaki büyücü sınıfıdır. Yüksek büyü hasarına sahip olmalarına rağmen düşük savunmaları sebebiyle kolay av olabilirler.
Shadow (Erkek): Shadow sınıfı rakipleri için karanlık büyüler ve yetenekler kullanırlar. Silahları hançer ve Whip-Sword yani ayrılabilen kılıçlardır.

Kullanışlı beceri sistemi ve animasyonları, ortamlarla uyumlu oyun içi müzikleri ve PvP seçenekleriyle S.U.N Online benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

S.U.N Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: Geforce TI4200 ve üzeri / Radeon 9200i
İşletim Sistemi: Windows Vista / XP
İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz ve üzeri
RAM: 1024 MB (1 GB)
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: Geforce TI6200 / Radeon 9600
İlgili HaberlerYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!