Super MNC | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Uber Enteirnament tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Super MNC, farklı bölgelerde çeşitli firmalar tarafından yayımlanan keyifli bir MMOTPS oyunudur. Tam adı Super Monday Night Combat olan oyun ilk olarak 2010 yılında Xbox kullanıcılarının hizmetini sunulmuştu. Gelen olumlu tepkilerin ardından 2011 yılı içerisinde PC versiyonunu duyuran Super MNC, 2012 yılında PC’deki yerini aldı.

Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlayan oyunun özellikle Avrupa’da hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunuyor. Level sisteminin kullanıldığı Super MNC‘de öldürdüğünüz rakiplerden ve kazandığınız maçlardan elde ettiğiniz tecrübe puanları sayesinde seviyenizi arttırıyorsunuz. Eğlenceli grafikleri ve akıcı oynanışıyla beğeni toplayan Super MNC‘de Super Crossfire, Turbocross, Superblitz ve Training olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunmakta.

Benzersiz özelliklere sahip 6 farklı karakterden birini seçebildiğiniz oyunda ırk ayrımı bulunmuyor. Belirli seviyelere ulaştığınızda ise kilitli olan karakterleri aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Combatgirl, gunner, karl, cheston ve wascot Super MNC‘de ki karizmatik karakterlerden sadece bir kaçı.

Super MNC Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP(SP3)/Vista/Windows 7
İşlemci: 2 GHz
RAM: 1 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c/Shader3.0 uyumlu, VRAM 512 MB
HDD: 2 GB
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekliYorumlar

6 yorum yapıldı
Yorum Yaz!