SüperCan ve Süper Kahramanlar | Kayıt Ol, İndir, Oyna! - [Yorum Sayfası 5]

Önemli Uyarı
Sobee Studios, SüperCan ve Süper Kahramanlar oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Sobee Studios oyunları.

Düşman robotlar gezegenimize saldırıyor ve bütün ağaçları keserek ormanlarımızı yok ediyorlar, sen de robotlarla savaşarak onları yok et ve gezegenimizi kötü robotlardan kurtar.

Altında Mevlüt Dinç imzası bulunan yepyeni bir oyun daha, “SüperCan“. Sobee çatısı altında geliştirilen 3 boyutlu maceraoyunu olan SüperCan‘da, çevremizi kötü yakıt ve atıklarla kirleten, ağaçları keserek ormanlarımızı yok eden robotlara karşı savaşıyorsunuz. Oldukça hassas bir konu üzerine kurgulanan oyun eğlendirirken oyuncuya aynı zamanda önemli bilgiler de veriyor.

SüperCan ile etraftaki geri dönüştürülebilir çöpleri toplayarak hem çevreyi temizliyor hem puan kazanıyor hem de “Nano” enerjinizi yükseltebiliyorsunuz. Nano; düşman robotlara karşı savaşırken ışın kılıcınızla combo (seri ve kuvvetli vuruş) yapmanızı sağlıyor. Böylece robotları daha hızlı ve kolay öldürebiliyor ve daha fazla puan kazanabiliyorsunuz. Enerjiniz azaldığında ise etraftaki elma, muz, karpuz gibi faydalı besinleri toplayarak hem faydaları hakkında bilgi ediniyor hem de enerjinizi yükseltebiliyorsunuz.

Üstelik düşmanlara karşı tek başınıza değilsiniz, başınız sıkıştığında sizi Örümcek Adam, Iron Man ve Hulk gibi süper kahramanlar kurtarmaya geliyor. Tabi bazen de geç kalabiliyorlar 🙂 SüperCan‘ın kız kardeşi Canan’ı da unutmamak gerek. Canan oyun esnasında sürekli teknik destek vererek SüperCan‘ın işini kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor.

SüperCan ve Süper Kahramanlar Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

33 yorum yapıldı