Tales of Laputa | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Tales of Laputa Poster
Tales of Laputa Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 12

Önemli Uyarı
Game321, Tales of Laputa oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Game321 oyunları.

Online oyun geliştiricisi NGames tarafından geliştirilen ve kendi markaları olan Game321 tarafından yayımlanan Tales of Laputa, tarayıcı üzerinden oynanabilen anime MMORPG oyunudur. Klasik RPG özelliklerinin yanı sıra sosyal yönüyle de dikkat çeken Tales of Laputa‘da arkadaşlık ve evlenme sistemi gibi diğer oyuncularla etkileşimi arttıran uygulamalar da bulunmakta.

Warrior, Wizard, Mage, Sniper, Priest ve Assassin olmak üzere farklı yeteneklerde uzmanlaşmış toplam 6 karakter sınıfının yer aldığı Tales of Laputa‘da ırk seçimi bulunmuyor. Oyuna ilk başladığınızda size yol gösteren oyun rehberi sayesinde basit görevleri yerine getirerek çok kısa sürede 20. seviyeye kadar yükselirken aynı zamanda oyun içerisinde kullanabileceğiniz önemli eşyalar ve para kazanabiliyorsunuz. PvE savaşlarının dışında arena ve savaş alanlarında PvP savaşları da yapabildiğiniz Tales of Laputa‘da gelişmiş pet ve binek sistemi de bulunmakta.

Yeni nesil MMORPG’lerin olmazsa olmazı haline gelen navigasyon sistemi ve otomatik saldırı uygulaması gibi özelliklerin de yer aldığı Tales of Laputa‘da gitmek istediğiniz noktaya en kestirme yoldan kolaylıkla ulaşabiliyor ve bilgisayar başında olmasanız bile etrafınızdaki canavarları öldürerek seviyenizi yükseltebiliyorsunuz.

Tales of Laputa Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!