Tanki X | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Alternativa Platform tarafından geliştirilen ve yayımlanan Tanki X, Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz oynanabilen bir tank simülasyonudur. 2009 yılında çıkan ve basit yapısına rağmen kısa sürede dünyanın bir çok bölgesinde popüler olan Tanki Online‘ın geliştirilmiş yeni versiyonu olan Tanki X, artan harita sayısı, yenilenen tank ve silahlarıyla oyun severlerin gönlünde taht kurmayı hedefliyor.

Tüm dünyayı etkileyen bir meteor yağmurunun ardından keşfedilen yüksek enerji üretim gücüne sahip minerallerin kontrolünü elde etmek için mücadele eden Alpha ve P.A.R.S adındaki 2 şirketin mücadelesini konu alan Tanki X, 2099 yılında geçmekte. Yüksek manevra kabiliyeti ve yıkıcı hasar gücüne sahip özel tanklar üretmek için kullanılan bu kristallere sahip olmak için tarafınızı seçin ve aksiyon dolu savaşlardaki yerinizi alın.

Benzersiz özelliklere sahip çok sayıda tank gövdesi ve silahın yer aldığı oyunda yüksek hızlı bir tank ile seri atışlar yapabilir veya dayanıklı zırha sahip bir tankla kısa mesafeli savaşlarda rakiplerinizi yok edebilirsiniz.

Şehir içi, mars, uzay üssü, arazi ve çöl gibi çeşitli ortamların işlendiği farklı büyüklüklerde çok sayıda harita seçeneği sunan Tanki X, küçük boyutu ve düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarda bile rahatlıklar oynanabilmektedir.

Tanki X Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 / Mac OS
İşlemci: Intel Core i3 3225, i3 3245
Ekran Kartı: Intel HD graphics 4000
RAM: 4 GB
HDD: 2 GB
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 / Mac OS
İşlemci: Intel Core i3 3225, i3 3245
Ekran Kartı: Intel HD graphics 4000
RAM: 4 GB
HDD: 2 GBYorumlar

1 yorum yapıldı