The Aurora World | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
The Aurora World Poster
The Aurora World Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
GBE Games, The Aurora World oyununun tüm hizmetlerini 24-11-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GBE Games oyunları.

Aurora Interactive tarafından geliştirilen ve GBE Games tarafından yayımlanan The Aurora World, fantastik bir MMORPG oyunudur. Tanrıların yıkım getiren uzun savaşlarından sonra ortaya çıkan 3 büyük ulusun yüzyıllardır süregelen çatışmasını konu alan The Aurora World‘de benzer MMORPG oyunlardan farklı bazı özellikler bulunmakta.

Selene (Ay), Helios (Güneş) ve Eos (Yıldız) uluslarından bir tanesine dahil olarak başladığınız oyunda Warrior, Alchemist, Witch ve Mage ismindeki sınıflardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Her biri farklı alanda uzmanlaşmış olan bu sınıfların en ilginç özelliği ise sadece 1 tanesinin savaşçı yeteneğiyle ön plana çıkması, geriye kalan sınıflar ise büyü ve şifa yetenekleriyle ön plana çıkmakta. PvE mücadeleleriyle olduğu kadar PvP savaşlarıyla da ön plana çıkan The Aurora World‘ün 300 kişiyi destekleyen ulus savaşları, PK sistemi ve kolezyum modu da bulunuyor.

Majinn isminde benzersiz bir pet sistemine sahip olan The Aurora World‘de belirli seviyeye ulaşan yol arkadaşlarınızı dilediğiniz gibi özelleştirerek farklı yetenekler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Ateş, toprak, metal, ahşap ve su olmak üzere 5 farklı majinn sınıfının yer aldığı The Aurora World‘de her sınıfın farklı bir alanda uzmanlığı bulunmakta.

The Aurora World Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Win 7
İşlemci: Intel Celeron 2.0G / AMD Athlon 1800+
RAM: 512MB
Hard Disk: 4GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 5200 / ATI X1300XT
Direct X: DirectX 9.0
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Win 7
İşlemci: Intel Pentuim Dual Core / AMD Athlon64 X2 ve üzeri
RAM: 2GB
Hard Disk: 8GB ve üzeri
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600GT / ATI 2600
Direct X: DirectX 9.0Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!