The Lost Titans | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
The Lost Titans Poster
The Lost Titans Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 63

Önemli Uyarı
DAO Games, The Lost Titans oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer DAO Games oyunları.

DAO Games tarafından yayımlanan The Lost Titans (TLT) özel oyun motoru ile geliştirilen tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Türkçe dil desteğiyle 1 Ağustos 2013’de oyuncularla buluşan The Lost Titans‘ın global sunucuları ilk olarak Kasım 2012’de ZQGames ile beta testlerine başlamıştı. 200.000’in üzerinde oyun severin dahil olduğu bu test sürecinden yaklaşık 4 ay sonra final yayınına geçen The Lost Titans kısa sürede önemli bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı.

Yunan, Roma ve Mısır mitolojilerinden esinlenerek hazırlanan The Lost Titans‘da farklı yeteneklerde uzmanlaşmış ve benzersiz özel güçlere sahip toplam 3 karakter sınıfı bulunuyor. Savaşçı, okçu ve büyücü sınıflarından bir tanesini seçerek başladığınız oyunda tarafınızı belirleyip bir hanedanlığa dahil olabilmek için 15. seviyeye yükselip istekli bir savaşçı olduğunuzu kanıtlamanız gerekmekte. Levidis, Kalgeris ve Vendramin olmak üzere 3 farklı hanedanın yer aldığı The Lost Titans‘da seçmiş olduğunuz hanedanı oyun boyunca temsil ediyorsunuz.

Gelişmiş pet ve binek sisteminin yer aldığı The Lost Titans‘da aynı zamanda kapsamlı bir karakter özelleştirme sistemi de bulunuyor.

The Lost Titans Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
The Lost Titans Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

7 yorum yapıldı
Yorum Yaz!