Titan Siege | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Titan Siege Poster
Titan Siege Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 512

Önemli Uyarı
Consala, Titan Siege oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Consala oyunları.

COG tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Titan Siege Türkçe dil desteğiyle tekrar Türkiye’de. Bir dönem ArkArena tarafından Titan Savaşları adıyla yayımlanan Titan Siege, bu kez geliştirdiği web tabanlı oyunlar ile tanınan yerli oyun firması Consala Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor.

Açık dünya oynanışa sahip olan oyunda devasa haritalar ve bu haritaların en uç noktalarına kadar sizi ulaştıracak olan midilli ve ejderha gibi uçan binekler yer alıyor. Benzerlerine göre bir çok ayırt edici özellik bulunan Titan Siege Online‘da farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 ayrı karakter sınıfının yer alacak.

PvP yönüyle de dikkat çeken oyunda 3.000 savaşçının aynı anda girebileceği kale savaşları yapılabilecek, mücadelelerdeki en can alıcı nokta ise savaşçınızın yanı sıra büyük yay, mancınık, mamut, koç başı ve devasa akrep gibi harici araç ve silahları savaşa dahil edebiliyor olmanız. Titan Siege‘i diğer MMORPG’lerden ayıran diğer bir özellik ise gemi savaşları. Farklı klanların bir araya gelerek düşman gemileri ve kaleleri topa tutacağı gemi savaşlarında her gemi için 5 kişilik mürettebata ihtiyaç duyulacak. Bunlardan bir tanesi kaptan olup gemiyi yönlendirirken diğer dört kişi ise gemideki topları kontrol ederek düşman birimlerini hedef almakla sorumlu olacak.

Grafiklerde yer alan ince detaylar sayesinde arasından geçtiğiniz çalıların geçişiniz ile birlikte hareket etmesi, denizdeki gelgitler, kar, yağmur gibi hava olayları ve mevsim ile gece-gündüz döngüsünü Titan Siege oynarken rahatlıkla fark edebileceksiniz.

Titan Siege Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP / Vista
İşlemci: Dual-core 1.6ghz+
RAM: 2 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 4850
İşletim Sistemi: XP, Vista, Win 7/8/8.1/10
İşlemci: Intel i3 2.8 ghz Dual Core
RAM: 4 GB
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: GeForce 9600 GT / ATI Radeon HD 3870
Titan Siege Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

54 yorum yapıldı
Yorum Yaz!