Tom Clancy’s Rainbow Six Siege | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

Ubisoft tarafından Anvil oyun motoru ile geliştirilen ve hem Ubisoft hem de Steam üzerinden yayımlanan bol aksiyonlu taktiksel FPS oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma yeteneğinizi geliştirin ve rakiplerinizi yok etme konusunda uzmanlaşın. Tom Clancy’s Rainbow Six serisindeki zengin içeriği başarıyla geliştirerek sunan Siege’de ekip çalışması ile taktiksel ve stratejik oyun disiplini ön plana çıkıyor.

Zengin silah ve mühimmat seçeneğiyle gerçeğe yakın çatışma deneyimi sunan oyunda rakiplerinize tuzaklar kurabilir, savunma sistemleri geliştirerek düşmanlarınızı püskürtebilirsiniz. Ekibiniz ile koordinasyon içinde görev dağılımı yaparak zorlu bölgelere baskın düzenleyin ve karşı takımın savunma hattını delerek bölgeyi ele geçirmek için özel strateji geliştirin.

2018 yılı itibariyle Türkçe dil desteğine kavuşan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘de dünyanın bir çok bölgesinden katılan tecrübeli oyuncular ile tanışarak elit bir takım kurabilir ve benzersiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Klasik yakın ve uzak çatışma silahlarının yanı sıra yüksek teknolojiye sahip aletlerin de yer aldığı oyunda düşmanlarınızın yerini uzaktan tespit edebilir, duvarları havaya uçurabilir ve zemin ya da tavanda tüneller açarak sızma girişiminde bulunabilirsiniz.

Farklı harita seçenekleriyle her oyunda yeni taktik geliştirme fırsatı sunan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haftalık turnuvaları ve sıralama maçları ile rekabetçi yönünüzü ortaya çıkarıyor.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı