Top Eleven | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Belgrad merkezli oyun stüdyosu Nordeus tarafından geliştirilen ve yayımlanan Top Eleven, tarayıcı tabanlı futbol menajerlik oyunudur. Türkçe dahil toplam 42 farklı dil desteği sunan Top Eleven ilk olarak 2010 yılında Facebook üzerinden hizmet vermeye başlamış daha sonra kendi web sitesi üzerinden ve mobil platformlardan da oynanabilir hale gelmiştir. Menajeri olduğunuz takımı zirveye taşımakla görevli olduğunuz oyunda sahip olduğunuz yetki ve bütçe ile takımınızda bir çok düzenleme yapabilirsiniz.

Lig ve kupa maçlarının yanı sıra dostluk maçları da yapılabilen Top Eleven‘da deplasman ve kendi sahanızda kullanacağınız formaların tasarımından futbolcular için özel antrenmanlara, transferlerden saha içi taktiklere, sponsorluk anlaşmalarından stadyum inşasına kadar çok özel detayları kişiselleştirebilir, daha keyifli bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Kazandığınız transfer ve sponsorluk ücretleriyle sahip olduğunuz araziye daha büyük stadyumlar inşa ederek, otopark ve kafe gibi ekstra özelliklerle donatabilir, böylece daha fazla izleyiciye daha yüksek fiyatlarda biletler satarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi Top Eleven‘da da daha fazla para daha güçlü takım anlamına gelmektedir.

Maç öncesi yapılan saha dizilimi ve taktiklerin yanı sıra maç esnasında da oyunun durumuna göre futbolcularınıza yeni taktikler verebildiğiniz Top Eleven‘da, oyun alanlarını ve stillerini düzenleyerek anlık stratejik hamleler ile maçın seyrini değiştirebilirsiniz.

Top Eleven Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

4 yorum yapıldı