Total War: Arena | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Creative Assembly tarafından geliştirilerek ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen ve 10’un üzerinde farklı versiyonu bulunan Total War serisinin free2play versiyonu olan Total War: Arena, AAA kalite sınıfına sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Diğer versiyonlardan farklı olarak Creative Assembly, Sega ve Wargaming Alliance işbirliğiyle piyasaya sürülecek olan Total War: Arena‘da 10 vs 10 savaşlar gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yunanlar, Romalılar ve Barbarlar olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği sunan oyunda, içerisinde Sezar ve Büyük İskender gibi popüler liderlerin de yer aldığı 8 ayrı ordu kumandanı bulunuyor. Her biri farklı taktiksel ve donanımsal yeteneklere sahip olan bu kumandanlardan stratejinize uygun olanı seçerek ordunuzu şekillendire biliyorsunuz.

Okçu, mızrakçı, savaşçı gibi birimlerden oluşan ordulara sahip olduğunuz Total War: Arena‘da savaş sırasında her orduyu bağımsız olarak hareket ettirmeniz mümkün. Arazi ve harita yapısının yanı sıra düşman ordularının konum ve pozisyonuna göre stratejik hamleler yaparak ordularını doğru zamanda doğru şekilde kullanarak rakiplerinizi bozguna uğratabilir ve her galibiyetten sonra kazandığınız para ve puanlar ile hem generalinizi hem de ordularınızı geliştirebilirsiniz.

Total War: Arena Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!