Transformers Universe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Transformers Universe Poster
Transformers Universe Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 505

Önemli Uyarı
Jagex, Transformers Universe oyununun tüm hizmetlerini 31-12-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Jagex oyunları.

Cambridge merkezli oyun stüdyosu Jagex ve Amerikan oyuncak şirketi Hasbro işbirliğiyle geliştirilen Transformers Universe, tarayıcı üzerinden oynanabilen bir shooter oyunudur. İlk olarak 1986 yılında çizgi roman olarak ortaya çıkan Transformers serisi devam eden süreçte çizgi film ve büyük bütçeli sinema yapımı olarak milyonlarca kişiye ulaştı. Transformers Universe ismiyle MMO oyunu olarak başarısını sürdürmeye çalışan efsane markanın oyun içeriği hakkında şuan için detaylı bilgi bulunmuyor.

Ana hikayeye bağlı kalınarak geliştirilen Transformers Universe koruyucu Autobots ile istilacı Decepticons takımlarının savaşını konu alıyor. Founders paketleri için hazırlanan özel karakter sayılmazsa her 2 takımda da toplam 5 farklı karakter bulunuyor. Transformers Universe‘i farklı kılan bir özellik de neredeyse her karakterin farklı bir sınıfa dahil olması. Bu sınıflardan sadece Guardian ve Mechanist her 2 takımda ortak olarak kullanılıyor. Hybrid, Demolisher, Intercreptor, Supressor ve Soldier sınıfları ise takımlarda dağınık olarak bulunmakta. Tabiki her sınıfın kendine has özel yetenekleri, diğer sınıflara karşı çeşitli avantaj ve dezavantajları olduğunu söylemekte fayda var.

Detaylı karakter yapılandırma sisteminin yer alacağı Transformers Universe‘de sahip olduğunuzu robotu görünüş dahil bir çok yönden özelleştirebileceksiniz.

Transformers Universe Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

99 yorum yapıldı
Yorum Yaz!