Travian | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Travian Games tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş ve strateji oyunu Travian tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından yıllardır beğeniyle oynanmaya devam ediyor. Bir köy yöneticisi olarak başladığınız oyunda, bir çok heyecanlı ödev sizi bekliyor. Köyünüzü geliştirebilir, savaşlar açabilir veya komşularınızla ticaret yapabilirsiniz.

Oyunda göçmenlerle köy kurarak veya başkalarının köyünü reis, kabile reisi ya da senatörle alarak büyüyebilirsiniz. Her halkın kendine göre bir avantajı olan oyunda Cermenler saldırıda ve asker üretiminde, Galyalılar savunma askerlerinde ve sığınakların genişliğinde, Romalılar ise kaliteli askerlerle avantajlıdır.

Travian‘da yalnız değilsiniz. Binlerce oyuncudan oluşan büyük bir online alanda oynuyorsunuz. Özellikle yakın çevrenizdeki oyunculara dikkat etmelisiniz. Haritada Travian‘ı daha iyi bir bakış açısı ile inceleme imkanı bulacaksınız. Bu oyunda üç ırk vardir. Romalılar, Cermenler ve Galyalılar. Her halkın kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır. Halkların ordularıda birbirinden farklıdır. Bu yüzden oyuna başlamadan önce kendi stratejinize uygun bir halk seçmeli ve kendi krallığınızı kurmalısınız.

Travian Türkiye’ye hemen kayıt olun Dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuya karşı oynayın ve Travian‘da hakimiyetinizi ilan edin.

Travian Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Travian Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

7 yorum yapıldı
Yorum Yaz!