Tree of Savior | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Seul merkezli tecrübeli oyun şirketi IMC Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Tree of Savior, izometrik kamera açısına sahip free2play MMORPG oyunudur. Anime tarzı görselleri ve mekanikleriyle Ragnarok Online ile oldukça benzerlik gösteren oyun, masalsı ortamları ve oyuncuya özgürlük sunan kurgusuyla önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

Archer, Cleric, Swordsman ve Wizard olmak üzere 4 ana karakter sınıfının yer aldığı Tree of Savior‘da belirli, seviyelere ulaştıkça alt sınıflar seçerek karakterinizin daha spesifik yeteneklerde uzmanlaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Şu an için 85’in üzerinde sınıf seçeneği bulunan oyunda sınıf seçimleri geriye alınamadığı için oyun stratejinize göre en doğru sınıfa karar vermeniz oldukça önemli.

Guild sistemiyle de dikkat çeken Tree of Savior‘da toplu hareket ederek daha hızlı seviye atlayabilir ve GvG savaşlara katılarak ortalığı dağıtabilirsiniz. Bireysel olarak da ilerleyebileceğiniz ve PvP savaşlara katılabileceğiniz oyunda özellikle PvE partilerde daha fazla tecrübe puanı kazanmak için partideki oyuncu sayısının yüksek olmasında fayda var. Bu duruma ilave olarak zindan görevleri de karşınıza çıkınca guildin önemi bir kat daha artıyor.

Farklı özelliklerde benzersiz karakterin oluşturulmasına olanak tanıyan gelişmiş sınıf ve yetenek sisteminin yanı sıra oynanış özellikleri ve talent sistemi gibi ek özellikleriyle de benzerlerinden bir adım öne çıkan Tree of Savior, özellikle anime RPG sevenlerin mutlaka test etmesi gereken bir oyun.

Tree of Savior Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP
İşlemci: Intel Pentium Core 2
RAM: 4GB+
HDD: 9GB+
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 8600
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Win 7 ve üzeri
İşlemci: Intel i3 ve üzeri
Bellek: 8 GB RAM
HDD: 12GB+
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTS 450+
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!