Unreal Tournament | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Epic Games, Digital Extremes ve Sega oyun stüdyosu gibi oyun sektörünün en tecrübeli şirketlerinin katkılarıyla Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve ilk olarak 1999’un sonunda kutulu oyun olarak piyasaya çıkan Unreal Tournament, FPS dünyasına adını altın harflerle yazdırmış “efsane” ünvanını hakkını veren yüksek tempolu birinci şahıs nişancı oyunudur.

Farklı yıllarda çıkan kutulu versiyonlarının ardından ücretsiz dijital versiyonunu duyuran Unreal Tournament, Epic Games yayımcılığında yeni harita, karakter ve mühimmatlarıyla artık f2p MMOFPS oyunu olarak oynanabiliyor.

Taye, Samael, Visse ve Garog adında 4 ayrı karakter seçeneği sunan oyunda Bitz, Duel, Deathmatch ve Capture the Flag olmak üzere farklı kurgulara sahip 4 adet oyun modu yer almakta. Bilim-kurgu ögelerinden hem haritalarda hem de silahlarında faydalanan Unreal Tournament‘te genelde dünya dışı ortamlarda savaşıyorsunuz.

Yakın mesafe ve uzak mesafelerden etkili olabilen benzersiz özelliklere sahip 12 farklı silah seçeneği sunan oyunda her silahın birden fazla atış/kullanım modu bulunmakta. Örneği roketatarı hem tekli atış, hem üçlü atış hem de bomba atmak için kullanabilirken, Bio Rifle’ı küçük, büyük ve seri atış modunda kullanabiliyorsunuz.

Bazı silahlarda hedefe kilitlenme ve yakınlaştırma gibi özelliklerinde bulunduğu Unreal Tournament‘ın en özel silahı şüphesiz Redeemer adındaki roket atar. Patladığı yerdeki oldukça büyük bir alana hasar veren bu silahı kullanarak tek roket ile bir oda dolusu adamı yok etmeniz mümkün. Redeemer’ı özel kılan diğer bir özellik ise yönlendirme modu, attığınız roketi üzerinde bulunan bir kamerayla izleyebilir ve mouse yardımıyla yönlendirerek istediğiniz noktaya gitmesini sağlayabilirsiniz.

Zımplama botu, görünmezlik, zırh, hasar arttırıcı ve atış hızı arttırıcı gibi haritanın çeşitli yerlerinde ortaya çıkan powerupslar ile taktiksel aksiyonlarda bulunmanıza da olanak sağlana Unreal Tournament, her FPS oyuncusunun test etmesi gereken etkileyici bir oyun.

Unreal Tournament Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.217
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.729


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!