Urban Rivals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Hiçbir yükleme yapmadan, internet üzerinden onbinlerce oyuncuyla birlikte ücretsiz (free2play) oynayabileceğiniz Urban Rivals, Boostr tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı koleksiyon kart oyunudur. Oyuna kaydolan her oyuncuya, oyunu oynamasını ve tüm fonksiyonlarına erişmesini sağlayan sekiz adet karakter (kart) verilir.

Yüzlerce farklı karakterin bulunduğu Urban Rivals kaliteli grafiklere ve eğlenceli çizimlere sahip çok düşük derecede şiddet içeren zengin bir dünyadır.

Urban Rivals‘da oyuncular, karakterlerini kullanarak, birbirleriyle dövüşürler ve her oyun ortalama 4 dakika sürer. Oyunda Tourney, Elo, Survivor, DeathMatch ve Training olmak üzere birbirinden eğlenceli 5 farklı oyun modu bulunmaktadır.

Kazandığınız karakterlerin seviyelerini yükselterek sahip oldukları özelliklerin artmasını sağlayabilir böylece rakiplerinize karşı daha güçlü olabilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında Urban Rivals ek karakterler kazanabilir veya sanal para birimi olan clintz’i kullanarak yeni karakterler satın alabilirsiniz.

Urban Rivals Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

6 yorum yapıldı
 • ege says:

  20 levelim çok süper adım egeaksoy6565 meydan okuyan okusun

 • Trolltaburu says:

  Güzel Paylaşım

 • YİĞİT says:

  arkadaşlar oyunda savaş nasıl yapılıyor yaw 2 saat bekledim waiting for opponent die bi yazı geliyor ne yapcam off

 • JamesCabb says:

  Kardesm Üye oldum 8 lik Kart Destem War Başlaya Tıklıyorum Dövüşüde Seçiyorum Round 1 diyor Sonra Waıtıng for .. Yazıyor Oyle Kalıyor Ne Yapmalıyım .?

 • melek says:

  peki ya nasıl karakterimizi seçiyoruzz benn bu oyunua yeni başladım ve karakter seçemiyorum

  • Mert says:

   Melek bu oyun kart oyunu öyle karakter falan seçemiyosun ben bu oyuna yıllarımı verdim eminim benden iyisi yoktur bu sayfada biraz oynarsan çözeceğini düşünüyorum