Valhalla Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Şanghay merkezli oyun şirketi Yoozoo tarafından yayımlanan Valhalla Online, tarayıcı üzerinden oynanabilen Türkçe dil desteğine sahip 3D MMORPG oyunudur. Adını ve içeriğindeki çeşitli detayları Valhalla mitolojisinden alan oyunda altın şehir Valhalla’yı ve kraliyet ailesini iblis ve ordularından koruyarak güvende tutmak için mücadele ediyorsunuz.

3D grafiklerinin yanı sıra ileri düzey zoom özelli sayesinde Valhalla Online‘da kamerayı karakterlerin yakınına kadar getirebilir ve savaşları tüm heyecanıyla en yakın noktadan izleyebilirsiniz.

Savaşçı, Okçu ve Büyücü olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 3 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda, yükseltilebilir 7 ayrı kademeye sahip 9 özel ekipman seti bulunmaktadır. Kendi oyun strateji ve taktiğinize göre en uygun setleri kullanarak seviyesini yükseltebilir ve rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

PvP’nin yanı sıra PvE özellikleriyle de dikkat çeken Valhalla Online‘da 3’lü takımlar halinde hem gerçek oyunculara hem de yapay zekaya karşı savaşmanız mümkün.

Valhalla Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı