Vikingler Diyarı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Vikingler Diyarı Poster
Vikingler Diyarı Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Yok
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 27

Önemli Uyarı
Looki Games, Vikingler Diyarı oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Looki Games oyunları.

Looki Games’in yeni online tarayıcı oyunu Vikingler Diyarı‘nda birbirinden heyecanlı maceralara atılacaksınız. Oyuna giriş yaptığınızda sizi “Karakter” sayfası karşılayacaktır, buradan karakterinizin hayat enerjisini, tecrübe puanını, yetenekleri ve sahip olduğu savaş aletleriyle kıyafet ve diğer aksesuarlarını görebilir, isterseniz resminizi de değiştirebilirsiniz. (Karakterinizin ismini değiştirmek için sayfanın sağ üst kısmındaki “Ayarlar” bağlantısını kullanabilirsiniz).

Kahramanımızı inceleyip savaşa hazırladıktan sonra ilk yapmamız gereken sayfanın üst kısmındaki “Köy” bağlantısını kullanarak Yeşil Vadi’de bulunan köyümüze gitmek olacak.

Köyümüzde yer alan “Han” da zengin tüccarların ve diğer köy halkının verdiği görevleri yerine getirerek elmas ve altın kazanabilir, sahip olduğumuz bu elmaslarla “Simyacı”dan birbirinden güçlü iksirler alabilir ve hemen yanındaki “Tüccar”dan karakterimiz için altın karşılığında daha keskin savaş aletleri ve aksesuarlar alarak gücümüzü ve yeteneklerimizi arttırıp “Arena”ya girerek diğer binlerce oyuncuya meydan okuyabiliriz. Tabiiki yenildiğimiz zamanlar altınlarımızı kaptırmamak için savaşacağımız ve oyundan çıkacağımız zaman “Depo”ya uğrayarak altınlarımızı bırakmamız gerekiyor. Ayrıca oyundan çıkmadan önce “Çalış” bölümüne gelerek oyunda olmadığımız zaman karakterimizi atölyede çalıştırıp altın kazanabiliriz.

Artık köyden ayrılma vaktimiz geldi, sayfanın üstünde yer alan “Dünya” bağlantısına tıklayarak bulunduğumuz bölgeyi ve diğer köyleri görebilir, yeterince geliştiğimizde bu köylere yolculuk yapabiliriz. Ayrıca bu yolculuk esnasında birçok vahşi yaratıkla karşılaşacağınızı unutmayın!

Son olarak “Klan” bağlantısına tıklayıp kendi klanını kurarak Vikingler Diyarındaki saygın klanlar arasında yerini alabilir veya senin gibi cesur savaşçılardan oluşan başka bir klanan girerek diğer oyuncuların yüreğine korku salabilirsin!

Görevler yapıp yeni maceralara atıldıkça tecrübe kazanacak ve kazandığın tecrübeyle seviyen (level) artacaktır. Binlerce oyuncu arasında kaçıncı sırada olduğunu görmek istersen tek yapman gerek sağ üst köşedeki “Devler Arenası” bağlantısına tıklamak. İyi oyunlar cesur savaşçı!

Vikingler Diyarı Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
  • gül says:

    selam ben bu oyunu yenı gördüm ve çok begendım neden kapatıldı tekrardan oyunu gerı getırme gıbı bır luksunuz yok mu lutfen yenıden ıstıyoruz bu oyunu ben böyle tarz oyunları cok severım oyunlarda genel olarak bılınen oyun cu adım cansu dur lutfen tekrar işleme alırsanız sevınırım ılk kez oynayacagım bır oyun kapatılmıs sayın yonetımım lutfen rıca edıyorum oyunu acın saygılar kolay gelsın

  • burak says:

    kayıt ol

Yorum Yaz!