Vikings: War of Clans | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Yaptıkları fetihler ve tüccar kimlikleriyle tarihte iz bırakan Vikingleri konu alan Vikings: War of Clans oyunu Plarium yayımcılığında Türkçe dahil 8 farklı dilde oyun severler ile buluşuyor. Kurulum ve yükleme gerektirmeden tarayıcı üzerinden kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunda sahip olduğunuz köyü geliştirerek devasa bir şehre dönüştürmek ve bölgenize hükmetmek için mücadele ediyorsunuz.

Çevrenizdeki maden ve ormanlardan elde edeceğiniz taş ve kereste gibi ham maddeler ile çeşitli bina ve birimler yapabilir, bilimsel araştırmalarda bulunarak teknolojinizi geliştirebilir, yiyecek elde ederek ordularınızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Klan sisteminin yer aldığı Vikings: War of Clans‘da çevredeki düşmanlara karşı daha güçlü olabilmek için birlik olma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bulunduğunuz klandaki müttefikler ile eş zamanlı saldırılar yaparak rakip köyleri yağmalamanız ve köylerden ganimet toplamanız da mümkün.

Web tabanlı olmasına rağmen oldukça kaliteli grafik ve görsel efektlere sahip olan Vikings: War of Clans‘da saldırı birimleri kadar savunma birimleri de önem taşıyor. Denizden ve karadan gelebilecek saldırılara karşı önleminizi alarak baskınlardan en az zarar ile kurtulabilirsiniz.

Vikings: War of Clans Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!