War2 Red Alert | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
War2 Red Alert Poster
War2 Red Alert Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 97

Önemli Uyarı
SalaGame, War2 Red Alert oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer SalaGame oyunları.

SalaGame tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan War2 Red Alert, web tabanlı bir savaş/strateji oyunudur. Soğuk savaş dönemini konu alan War2 Red Alert‘ın oynanış ve kurgu olarak masaüstü oyunu “Red Alert” ile herhangi bir bağlantısı olmasa da, özellikle savaş haritalarındaki çizimler Red Alert’ın eski sürümleriyle benzerlik gösteriyor.

Almanya, İtalya ve Japonya’nın başını çektiği “Mihver devletler”, Fransa, Britanya ve Amerika’nın oluşturduğu Müttefikler ve Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği olmak üzere farklı askeri birimlere sahip 3 ayrı bloğun yer aldığı War2 Red Alert‘ta, hangi bloğa dahil olacağınızı 10.seviye belirliyorsunuz.

Askerlerin yanı sıra birbirinden farklı menzil, savunma ve hasar gücüne sahip tanklar, toplar, barikatlar ve uçak savarlar gibi çeşitli kara birimlerinin yanı sıra ağır bombardıman ve kimyasal saldırı yapabilen savaş uçaklarının da bulunduğu War2 Red Alert‘ta sahip olduğunuz askeri birimler kadar düşman kuvvetlerin birimlerini özelliklerini de iyi tanımanız gerekiyor. Gizli karelere bölünmüş savaş alanında saldırı sırası size geldiğinde sahip olduğunuz birimleri doğru noktalara ilerleterek saldırınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Stretejinin önemli rol oynadığı savaşlardan üstün ayrılabilmeniz için sahip olduğunuz hava ve kara birimlerine ek silah ve özellikler ekleyerek onları daha güçlü hale getirmeli ve doğru birimle doğru orduya karşı ateş açmalısınız. Çabuk kavranabilen oyun mekaniğiyle War2 Red Alert‘ta zorlu savaşlara katılabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

War2 Red Alert Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
War2 Red Alert Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!