Wargame 1942 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çıkardığı tarayıcı oyunlarıyla bir çok ülkede çeşitli ödüller kazanan Looki Games’in en yeni savaş/strateji oyunu Wargame 1942 Türkçe arayüz ile yayına başladı. Adından da anlaşılacağı gibi 2. Dünya Savaşı dönemini konu alan oyunda sahip olduğunuz askeri üssü geliştirerek, dahil olduğunuz cephenin lideri olmaya çalışıyorsunuz.

İçerik ve yapı olarak Desert Operations‘a benzeyen oyun, savunma ve saldırı birliklerinin çeşitliliği sayesinde strateji ögesinin ön plana çıkmasını sağlıyor. Doğru saldırı birimlerinden oluşmayan kalabalık bir ordu küçük bir orduya kolaylıkla yenilebileceği gibi, akıllıca kullanılan savunma birimleri ile sizden çok daha kalabalık olan orduları bile püskürtmeniz de mümkün.

Wargame 1942‘de 4 farklı kaynak türü bulunuyor. Bunlardan kaynaklardan ham petrol petrol sondaj kulesinden çıkartılırken, benzin ve dizel sahip olunan petrolün dönüştürülmesiyle elde edilebiliyor. Son kaynak ise cephane fabrikasından üretilen ordu cephanesidir. Bu kaynakların yanı sıra altın ve normal para ise gelişiminizi etkileyen 2 önemli faktör.

Bina ve birim hazırlama sürecinin uzun olması Wargame 1942‘yi biraz monotonlaştırsa da, geliştikten sonra başlayacağınız savaşlar ve atmanız gereken stratejik adımların artması oyunu daha keyifli hale getiriyor.

Wargame 1942 Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

10 yorum yapıldı
Yorum Yaz!