Warhammer 40.000: Eternal Crusade | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İlk olarak 1987 yılında Games Workshop tarafından piyasaya sürülen ve minyatür figürlerle oynanan bir strateji oyunu olan Warhammer 40.000’in dijitalleştirilmiş ücretsiz versiyonu olan Warhammer 40.000: Eternal Crusade, Behaviour Interactive Inc. tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirildi. Aynı firma tarafından Steam üzerinden yayımlanan oyun 41.yüzyılı konu alan alışılmışın dışında bir hikayeye sahip.

Bili-kurgu ögelerinden bolca beslenen Warhammer 40k’da Space Marines, Chaos Space Marines, Orks, Eldar ve The Tyranids olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı ırk seçeneği bulunmakta. Lazer silahından kılıca çok farklı silah ve yetenek havuzuna sahip olan oyunda 60 oyuncuyu destekleyen PvP savaşlara ve 5 oyuncuyu destekleyen co-op PvE mücadelelere katılmanız mümkün.

Warhammer 40k evreni hakkında bilgi sahibi olanlar için daha anlaşılır bir oyun olan Warhammer 40.000: Eternal Crusade‘de sahip olduğunuz teknoloji ile hava da uçmanız ya da tank gibi savaş araçları kullanmanız da mümkün.

Warhammer 40.000: Eternal Crusade Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen



Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!