Warhammer 40.000: Eternal Crusade | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert Kayıt Ol

İlk olarak 1987 yılında Games Workshop tarafından piyasaya sürülen ve minyatür figürlerle oynanan bir strateji oyunu olan Warhammer 40.000’in dijitalleştirilmiş ücretsiz versiyonu olan Warhammer 40.000: Eternal Crusade, Behaviour Interactive Inc. tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirildi. Aynı firma tarafından Steam üzerinden yayımlanan oyun 41.yüzyılı konu alan alışılmışın dışında bir hikayeye sahip.

Bili-kurgu ögelerinden bolca beslenen Warhammer 40k’da Space Marines, Chaos Space Marines, Orks, Eldar ve The Tyranids olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı ırk seçeneği bulunmakta. Lazer silahından kılıca çok farklı silah ve yetenek havuzuna sahip olan oyunda 60 oyuncuyu destekleyen PvP savaşlara ve 5 oyuncuyu destekleyen co-op PvE mücadelelere katılmanız mümkün.

Warhammer 40k evreni hakkında bilgi sahibi olanlar için daha anlaşılır bir oyun olan Warhammer 40.000: Eternal Crusade‘de sahip olduğunuz teknoloji ile hava da uçmanız ya da tank gibi savaş araçları kullanmanız da mümkün.

Warhammer 40.000: Eternal Crusade Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı