Warrior of Nemesis | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Warrior of Nemesis Poster
Warrior of Nemesis Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 70

Önemli Uyarı
GameTürk, Warrior of Nemesis oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameTürk oyunları.

GameTürk aracılığıyla ilk olarak Facebook uygulaması olarak oyun severler ile buluşan Warrior of Nemesis, 1 Mayıs 2013 tarihinden itibaren yeni sunucusuyla kendi web sayfası üzerinden hizmet vermeye başladı. Tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu olan Warrior of Nemesis‘de 4 farklı karakter sınıfından bir tanesini seçerek karanlık güçlere karşı savaş başlıyorsunuz. Klasik batı mitolojisine ait bir çok detayın yer aldığı Warrior of Nemesis‘i Türkçe dil desteğiyle free2play olarak oynayabilirsiniz.

Kahin, savaşçı, büyücü ve okçu sınıflarının yer aldığı Warrior of Nemesis‘de kahin ve savaşçı sınıfları erkek, büyücü ve okçu sınıfları ise kadın karakter olarak karşımıza çıkıyor. Özel güçleri, skilleri, kıyafet ve silahları gibi bir çok yönden birbirinden ayrılan bu sınıfların her birinin farklı üstün özellikleri bulunmakta. Otomatik oyna, otomatik saldırı ve oto navigasyon gibi özellikleri sayesinde seri bir şekilde seviye atlayabildiğiniz Warrior of Nemesis‘de bir çok hareketi istediğiniz şekilde programlayabiliyorsunuz.

PvP savaşlarının da yapılabildiği Warrior of Nemesis‘de zindanlar ve oyun içi etkinler ile kısa zamanda değerli hediyeler kazanıp karakterinizi geliştirmeniz mümkün.

Warrior of Nemesis Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Warrior of Nemesis Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

5 yorum yapıldı
 • gökhan says:

  oyunu geri istiyoruz lutfen gerı oyunu cok seviyorum ya neden kaldırdınız anlamadım bu oyunda çok zevkliydi oyun be yazıklarsın olsun bunu kaldırdına lanet olsun vallaha bune hersey kaldırmak zorundamı bunlar anlamadım

 • Hasan says:

  oyunu geri istiyoruz 2 sene oldu açılsın artık ya

 • SüperOt says:

  Ne oldu oyuna giremıyoryuz kardesim 1
  ilgilenin İnş telafi Gelirr

Yorum Yaz!