Warspear Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Rus merkezli cross platform oyun geliştiricisi Aigrind tarafından geliştirilen ve Windows, Mac OS X, SteamOS, Linux, Android ve IOS platformları üzerinden oynanabilen Warspear Online, 2D grafiklere sahip MMORPG oyunudur. Açık dünya haritaya sahip olan oyun, Legion ve Sentinels adında 2 düşman oluşumun kıyasıya mücadelesini konu alıyor.

Craft sistemi sayesinde silah ve çeşitli eşyalar üretebildiğiniz Warspear Online‘da zindanların yanı sıra upgrade ve klan sistemi gibi RPG oyunlarının olmazsa olmazı bir çok özellik yer almakta. Gelişmiş PvP sistemiyle öne çıkan oyunda bireysel mücadelelerin yanı sıra destansı klan savaşları da yapmanız mümkün.

Mountain Clans, Forsaken, Firstbor ve Chosen olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği sunan Warspear Online; Blade Dancer, Ranger, Druid, Paladin, Priest, Mage, Barbarian, Rogue, Shaman, Warlock, Necromancer ve Death Knight gibi zengin karakter sınıfı havuzuna sahip.

Uzmanlaşabileceğiniz 100’ün üzerinde yeteneğin yer aldığı oyunda temel yeteneklerinize ilave edebileceğiniz 100’den fazla yardımcı yetenek bulunmakta. 9 çeşit meslekten dilediğinizi seçerek mesleki yetenekler elde edebilir, benzersiz zırh, silah ve aksesuarlar oluşturarak Warspear Online‘da fark yaratabilirsiniz.

Warspear Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: 1 GHz
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: OpenGL 1.3 128 MB
HDD: 100 MB
İşletim Sistemi: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 1.4 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 200 MB
Ekran Kartı: OpenGL 3.0 256 MBYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!