Wild Guns | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Vahşi Batı’nın derin kanyonlarında Kızılderili, Kovboy ve Meksikalıların yıllardadır süren savaşına katılmak ister misin? Çöl güneşinin yakıcı sıcaklığına ve bozkırın kuraklığında dayanamayacak kadar cılızsan boşuna heveslenme evlat, bu tehlikeli topraklar sana göre değil! Gameforge tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Wild Guns sizi vahşi batıya davet ediyor.

Kovboylar
Tedbirli olan kovboylar savunmaya yönelik yapılanırlar. Malzemelerini sakladıkları gizli depoların kapasiteleri Meksikalılar ve Kızılderililerden 2 kat büyüktür. Ayrıca Kovboylar extra hammadde üreten becerikli çiftçilere sahiptirler.

Meksikalılar
Dengeli bir yapıya sahip olan Meksikalılar’ın tek amacı barışçıl bir ortamda yaşamaktır. Gerektiğinde cesurca savaşan Meksikalılar saldırılardan korunabilmek için de vahşi batının en dayanıklı surlarını inşa ederler. Tecrübeli ustalara sahip sivri şapkalı dostlarımız, Kovboylar ve Kızılderililerden farklı olarak yapılmakta olan inşaat bitmeden 2. binanın yapılması için talimat verebilirler.

Kızılderililer
Uzun seneler boyunca göç etmek zorunda kalan Kızılderililer bu yaşantılarından dolayı agresif yapıya sahiptirler. Saldırıya yönelik kendilerini geliştirdiklerinden Kovboylar ve Meksikalılara göre savunmaları daha düşüktür. Fakat Vahşi Batı’nın her karışını avucunun içi gibi bilen kızılderililer gizli depolara kolayca sızarak düşmanının ganimetlerini rahatlıkla yağmalayabilir.

Wild Guns Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı