Wonderland Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Wonderland Online Poster
Wonderland Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 92

Önemli Uyarı
337 Games, Wonderland Online oyununun tüm hizmetlerini 15-11-2013 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 337 Games oyunları.

Çin merkezli oyun yayıncısı 337’nin (Elex) Türkiye’ye getirdiği Wonderland; tarayıcıdan oynanabilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Türkçe dil desteğiyle hizmet veren Wonderland anime tarzı görselleri, kolay oynanabilirliği ve zengin içeriğiyle oyun severlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Dünyamıza saldıran iblis Chiyou’yu üstün kılıç darbesiyle durduran acemi savaşçının bu sırada gök yüzüne zarar vermesi ve bunun karşılığında Qisha, Pojun ve Tanlang’ın dünyaya zarar vermek için bir araya gelmesini konu alan Wonderland‘de gökyüzünü onarmak ve iblisleri yok ederek dünyamızı kurtarmak için mücadele ediyorsunuz.

Oyuna başlarken 3 göksel okuldan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Farklı bölgeleri temsil eden bu okulların temelde birbirinden farkı yok, olgun bir savaşçı olup dünyamızı kurtarabilmek için hepsini tamamlamanız gerekiyor. Wonderland‘de sınıf seçimi yapabilmeniz için 9.seviyeye gelerek size verilen bir görevi yerine getirmeniz gerekmekte. Çılgın kılıç (savaşçı), uçuş tüyü (nişancı), gök dansı (korucu) ve donma (doktor) olmak üzere 4 farklı sınıfın yer aldığı oyunda her sınıfın uzman olduğu farklı bir yetenek bulunuyor.

Wonderland‘de ki zengin görev seçeneği, otomatik saldırı ve otomatik yol bulma özelliği sayesinde hızlıca canavar öldürüp görev tamamlayarak çok kısa sürede yüksek seviyelere ulaşabiliyorsunuz. Pet ve binek sisteminin de yer aldığı Wonderland‘de petleriniz sizinle birlikte savaşıp seviye atlarken binekleriniz gideceğiniz yere çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Animasyonları ve görsel efektleriyle daha keyifli bir hal alan Wonderland‘de PvE savaşlarının yanı sıra PvP savaşları da yapabilirsiniz.

Wonderland Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Wonderland Online Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

15 yorum yapıldı
Yorum Yaz!