World of Battles | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
World of Battles Poster
World of Battles Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 330

Önemli Uyarı
Joygame, World of Battles oyununun tüm hizmetlerini 01-01-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu World of Battles “Orta Çağın Çöküşü” Joygame yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. İttifaklar arasındaki savaşları konu alan oyunda İyiler, Kötüler ve Vahşiler olmak üzere 3 farklı ittifak bulunmakta. Türkiye lokasyonlu sunucularda Türkçe dil desteğiyle yayınlanan olan World of Battles (WOB) ücretsiz (free2play) olarak hizmet veriyor.

World of Battles‘de sahip 8 farklı ırk bulunuyor. Erkek sevmeyen Amazonlar, vahşi Barbarlar, gizemli Yaban Ahalisi, kalleş Kara Elfler, çalışkan Cüceler, hırslı Şövalyeler, yıkıcı Orklar ve habis Gerigelenler ismindeki bu ırkların ve ana ünitelerin kendine has yeteneği bulunuyor. Örneğin Cüce ırkının üniteleri son derece sağlam zırhlarıyla bilinirken, Ork’ların goblinleri ise ortalığını tozu dumana katan bombalarıyla ön plana çıkmaktadır.

Oyunda her biri en fazla 16 birlikten oluşan maksimum sekiz ordu oluşturabiliyor ve bu orduları güçlendirerek diğer oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapabiliyorsunuz. World Of BattlesOrtaçağın Çöküşü“nde oyuncuya karşı oyuncu savaşlarında (PVP) sistem otomatik olarak adil eşleştirmeler yapar. Yani savaştığınız takımın ordusu sizinkinden çok daha güçlü olduğu için savaşı kaybetmezseniz, sonuçları tamamen uygulanan strateji ve taktikler belirler.

World of Battles Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

54 yorum yapıldı
Yorum Yaz!