World of Speed | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
World of Speed Poster
World of Speed Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 88

Önemli Uyarı
Mad Dog, World of Speed oyununun tüm hizmetlerini 25-12-2018 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Mad Dog oyunları.

Saber Interactive tarafından Madness Engine oyun motoru ile geliştirilen World of Speed, Mad Dog Games yayımcılığında Steam üzerinden oyun severler ile buluşan çok oyunculu online yarış oyunudur (MMORG). Kaliteli grafikleriyle dikkat çeken World of Speed, MMO dünyasındaki en büyük boşluktan biri olan araba yarış kategorisini canlandıracak gibi gözüküyor.

Henüz resmi bir duyuru yapılmasa da tercih edilen oyun motoru dikkate alındığında cross-platform destekli bir oyun olması beklenen World of Speed‘in, bilgisayarın yanı sıra Xbox ve PS gibi konsollardan da oynanabileceği tahmin ediliyor.

Free2play olmasına rağmen sunduğu zengin içerik ve kutulu oyunları aratmayan özellikleriyle modifiye ve araba yarışı tutkunlarını cezbeden World of Speed, çok sayıda popüler otomobil marka ve modelini kullanıcılara sunuyor. Sahip olduğunuz kaynaklar ve tecrübe seviyeniz doğrultusunda üst düzey arabalara sahip olabilir, garajınızdaki arabaları hem teknik hem de görsel açıdan modifiye edebilirsiniz.

Haritalarıyla da dikkat çeken World of Speed‘de; İngiltere, Rusya, ABD, Avustralya, Fransa ve Monaco gibi ülkelerde, London, San Francisco, Moscow, Azure Coast, California Highway ve Silverstone gibi cadde ve pistlerde yarışabiliyorsunuz. Kısa ve düz şehir yollarının yanı sıra uzun ve dolambaçlı pistler ile keskin virajlı bitmek bilmeyen dağ yolları gibi her zevke uygun yarış yapma imkanı sunan World of Speed, araba yarışı tutkunlarını adrenalin dolu yarışlara davet ediyor.

World of Speed Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!