World of Tanks Generals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Wargaming, World of Tanks Generals oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Wargaming oyunları.

Wargaming.net tarafından geliştirilen ve yayımlanan World of Tanks Generals, 2. Dünya Savaşı dönemini konu alan sıra tabanlı koleksiyon kart oyunudur. Free2play modelde hizmet veren World of Tanks Generals, aynı firmanın oyun dünyasına kazandırdığı Tank savaşları MMO’su World of Tanks‘ten farklı olarak herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilmektedir.

Sovyetler Birliği, ABD ve Almanya olmak üzere 3 farklı devletin yer aldığı oyunda her devletin kendine özel tank ve yetenek kartları bulunmaktadır. 200’ün üzerinde kart seçeneği sunan World of Tanks Generals‘da temel savaş kartlarının yanı sıra fazladan saldırı ve savunma gücü gibi özellikler kazanmanızı sağlayan ek yetenek kartları da bulunuyor. 3×5 ebatlarında bir savaş alanında oynanan oyunda düşman karargahını yok etmek için mücadele veriyorsunuz.

WoT Generals‘ta savaş alanına süreceğiniz her kartın yakın sarfiyatı bulunuyor. Her değişen elde yenilenen yakıt miktarınız sayesinde ihtiyacınız olan tankları savaş alanında doğru noktalara sürerek rakibinizin karargahına doğru ilerleyebilir ve yeterince yaklaştığınızda bitirici hamleyi yaparak oyunu kazanabilirsiniz. Kart sayısının fazlalığının yanı sıra kartların karakteristik özellikleri ile saldırı ve savunma gibi değerleri stratejinin önemini arttırdığı için rakiplerinizin hamlelerini iyi analiz ederek doğru zamanda doğru adımı atmak oyunu kazanmanızda büyük önem taşıyor.

Eğitim savaşlarının yanı sıra botlara karşı savaş ve gerçek oyunculara karşı savaş (PvP) modları da bulunan World of Tanks Generals‘ın mobil cihazlarda oynanabilen versiyonunun da yakın zamanda çıkması bekleniyor.

World of Tanks Generals Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
World of Tanks Generals Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!