Zeus Battlegrounds | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2013 yılında kurulan Arizona merkezli oyun şirketi Industry Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Zeus Battlegrounds, adından da anlaşılacağı üzere Yunan Mitolojisinin hakim olduğu bir battle royale oyunudur. Benzerlerinden farklı olarak kendine has bir konsepte sahip olan oyunda mitolojiye göre tanrıların tanrısı olan Zeus tarafından dünyaya gönderilen demigog (yarı insan yarı tanrı) rolünü üstleniyorsunuz.

Tek başınıza ya da 4 kişilik takımlar halinde oynayabildiğiniz haritalarda aynı anda toplam 100 kişi mücadele edebiliyor. Konsept itibariyle geçmiş dönemleri konu alan Zeus Battlegrounds‘da taşıt olarak at, silah olarak da mızrak, yay, çekiç gibi aletler ve ek olarak büyü kullanabiliyorsunuz.

Lobi olarak gökyüzündeki tanrılar tapınağında Zeus’un etrafında toplanan oyuncular oyun başlarken göktaşı gibi dünyaya doğru istedikleri alana inebiliyorlar. Grafik itibariyle iddialı olmayan oyun küçük boyutu ve detaydan uzak oynanışıyla başlangıç seviyesindeki oyuncular için ideal bir alternatif olarak gözüküyor.

Zeus Battlegrounds Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 718
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.062


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı