Beta Key Oyunları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Beta Key

Beta key (anahtar) piyasaya çıkmaya hazırlanan oyunların kapalı beta (CBT) testine katılabilmek için gerekli olan şifre, diğer adıyla davetiyedir. Nadiren açık beta testleri için de kullanılır.

DarkOrbit
War Thunder

Guardians of Ember


Guardians of Ember (GoE) beta key dağıtımı. Gameforge tarafından yayımlanan MMORPG oyunu Guardians of Ember'i herksten önce kapalı beta sürecinde test etmek için beta anahtarınızı tükenmeden alın!

Battle Carnival Steam


MMOFPS oyunu Battle Carnival beta (Steam) key dağıtımı başladı! Zepetto'nun en yeni nişancı oyunu Battle Carnivalı ilk test edenlerden olmak için sitemizden beta anahtarınızı alın ve Steam'de oyunu etkinleştirerek hemen oynamaya başlayın!

Linkrealms


Linkrealms Beta Key dağıtımı başladı! Sandbox MMORPG oyunu Linkrealms'in beta anahtarını oyunkayit.com dan alarak kapalı beta test sürecine katılabilir ve oyunu ilk oynayanlardan biri olabilirsiniz.

Phantomers


Phantomers kapalı beta key dağıtımı başladı! NTTGame tarafından yayımlanan Türkçe MMOFPS oyunu Phantomers'In kapalı beta testinde yer almak ve oyunu ilk test edenlerden olmak için beta anahtarınızı tükenmeden alın!

Ejder Yolu


Ejder Yolu Beta Key dağıtımı başladı. SalaGame tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Ejder Yolu'nu ilk test edenlerden olmak için beta anahtarınızı tükenmeden alın! Ejder yolu beta anahtarları oyunkayit.com'da

World of Tanks Generals


World of Tanks Generals davetiye (beta key) dağıtımı başladı! Wargaming.net'in tarayıcıdan oynanabilen yeni sıra tabanlı koleksiyon kart oyunu World of Tanks Generals'ı kapalı betada test etmek için beta anahtarınızı tükenmeden alın!

World of Warships


World of Warships Beta Key / davetiye dağıtımı başladı! Oyunkayit.com'dan kapalı beta anahtarınızı alarak Wargaming.net'in merakla beklenen gemi simülasyonu oyunu World of Warships'in kapalı beta testine katılabilirsiniz.